Půjčka na rekonstrukci    |    Půjčka na družstevní byt    |    Rekonstrukce bytu    |    Byt v OV vs. družstevní    |    Finanční pojmy
Upozornění: Obsah této stránky byl publikován dříve a článek nemusí být v souladu s platnou právní úpravou v oblasti spotřebitelských úvěrů.
Je lepší byt v OV nebo DB?

Americké hypotéky - bez nahlížení do registrů

Publikováno 23.6.2013

Zápis v registru dlužníků může na poměrně dlouhou dobu zkomplikovat možnosti záskání úvěru komukoliv. Získat bankonví půjčku se zápisem v registru je prakticky nemožné a rovněž nebankovní společnosti se nestaví příliš vstřícně k "hříšníkům", kteří v minulosti měli problémy se splácením svých závazků. Naštěstí ale existují firmy, které půjčují i těmto klientům. V případě malých částek (do 10000 Kč) se jedná o SMS půjčky bez registru, v případě větších částek pak jde o Americké hypotéky bez registrů.

Co je to Americka hypotéka

Americká hypotéka je úvěr zajištěný nemovitostí. Jedná se o půjčku na cokoliv, který dostanete oproti zástavě bytu, domu případně jiné nemovitosti. V některých případěch nemovitost ani nemusí být ve Vašem vlastnictví - stačí, když majitel budoe souhlasit se zápisem zástavního práva. Důležité je, aby na nemovitosti nebyla jiná zástava.

Na základě zápisu zástavy ve prospěch věřitelské společnosti pak žadatel získá úvěr - a to může být někdy až do výše 75% ceny nemovitosti. Prostřednictvím americké hypotéky tak lze získat statisícové i milionové půjčky.

Americká hypotéka bez příjmu a registru

U bankonvích hypoték je v podstatě pravidlem, že je ověřováno, zda žadatel má či nemá zápis v registru dlužníků. Rovněž je většinou požadováno doložení příjmů. Naproti tomu u nebankovních společností se většinou setkáme s americkou hypotékou bez příjmu a registru - tedy registry dlužníků nejsou prověřovány a není nutné dokládat potvrzení o příjmech.TIP: Informace o běžných parametrech online bankovní půjčky najdete např. na webu Univerzální-Půjčka.cz.
Půjčky a úvěry – infocentrum:

Pro ženy na MD jsou v na trhu půjček v nabídce půjčky na mateřské. Půjčka na auto ihned nám zase může pomoct při financování koupě našeho vysněného vozu. Chybí-li nám peníze na dovybavení domácnosti, bude se nám pravděpodobně hodit půjčka do 20000 ihned.

Pro ty z nás, kteří mají více půjček a chtějí platit méně a pohodlněji, je tady konsolidace půjček bez ručení. Potřebujeme-li peníze do jednoho dne, jistě nám přijdou vhod nebankovní půjčky do 24 hodin. Online půjčky bez osobních kontaktů nám pak mohou ušetřit čas a námahu - žádost podáte online z domova. Půjčka bez doložení příjmu je tady pro ty, kteří nemohou doložit, kolik vydělávají. Více informací na Maxi-půjčky.cz.

Další témata:Kupujeme nemovitost: jak na to?Daň z převodu nemovitosti, daň z nabytí nemovitostiLze zabránit exekuci?SMS půjčky tu jsou i pro ženy na MDSMS půjčka okamžitě a úplně každémuPůjčka do výplaty bez nalížení do registruSMS půjčky pro problémové klientySMS půjčka na účet - první zdarmaNebankovní půjčky kde opravdu půjčí každémuPůjčka před výplatou každému 5000Půjčky bez registruSpotřebitelský úvěrKreditní karty onlinePůjčky se zástavouAmerické hypotéky bez registruOnline žádost o půjčku

© 2016 Půjčka-na-bydlení-ihned.cz - Všechna práva vyhrazena.

Provozovatel stránky neposkytuje spotřebitelské úvěry ani úvěry na bydlení podle zák. č. 257/2016 Sb. a není ani jejich zprostředkovatelem.
Informace na webové stránce slouží čtenářům pouze pro referenci.