Půjčka na rekonstrukci    |    Půjčka na družstevní byt    |    Rekonstrukce bytu    |    Byt v OV vs. družstevní    |    Finanční pojmy
Upozornění: Obsah této stránky byl publikován dříve a článek nemusí být v souladu s platnou právní úpravou v oblasti spotřebitelských úvěrů.
Je lepší byt v OV nebo DB?

Půjčka před výplatou pro každého 5000, bez 1 Kč

Publikováno 17.4.2013

Půjčky před výplatou jsou typem půjček, který není příliš složité získat. Tyto půjčky jsou poskytována v rozsahu stovek korun až přibližně 15 000 Kč. Často před výplatou zájemci stačí opravdu málo peněz, není nutné si půjčovat vysokou částku a platit vysoké poplatky. Možná že stačí jen do 5000 Kč.

Zájemce o půjčku by si určitě měl být vědom toho, že tuto uvedenou částku bude muset pravděpodobně příští měsíc v tuto dobu zase vrátit a připlatit asi 20-30% navíc. Dříve uvedené záleží samozřejmě na nabídce firmy, někdy dlužník zaplatí více, u jiné firmy zase méně. A nebo si nastaví datum splatnosti během několika dnů a nebo 30 dnů. Záleží opět na pravidlech firmy.

Bude poskytnuta půjčka každému?

Zaplatí půjčková firma opravdu každému? Pojďme si spíše říci komu firmy často půjčky neposkytnou. Bývají to obvykle zákonem stanovená pravidla, tedy že půjčka před výplatou každému 5000 bez 1Kč může být poskytnuta jen člověku, staršímu 18 let, který je svéprávný. Dále firmy obvykle neposkytují půjčku před výplatou lidem, kteří nemají občanství České republiky. Půjčka v hodnotě 5000 Kč však obvykle bývá poskytnuta každému žadateli, který splňuje podmínky dané půjčkové firmy.

Jaké mohou mít firmy požadavky na zájemce o půjčku?

Některé firmy půjčující více peněz možná vyžadují ručitele, potvrzení o příjmu ze zaměstnání a nebo absenci negativního/dlužného záznamu v registru dlužníků. U mnoha firem, v jejichž nabídce je půjička před výplatou každému 5000 však tyto požadavky nemají. Máte-li problém s registrem dlužníků (CERD, BRKI) možná, že bude dobré hledat rovnou firmy, které se přímo zmiňují že poskytují půjčky bez registru (bez nahlížení/kontroly do registru). Vyhledávání je možné podniknou pomocí internetových vyhledávačů Bing, Google apod.TIP: Informace o běžných parametrech online bankovní půjčky najdete např. na webu Univerzální-Půjčka.cz.
Půjčky a úvěry – infocentrum:

Pro ženy na MD jsou v na trhu půjček v nabídce půjčky na mateřské. Půjčka na auto ihned nám zase může pomoct při financování koupě našeho vysněného vozu. Chybí-li nám peníze na dovybavení domácnosti, bude se nám pravděpodobně hodit půjčka do 20000 ihned.

Pro ty z nás, kteří mají více půjček a chtějí platit méně a pohodlněji, je tady konsolidace půjček bez ručení. Potřebujeme-li peníze do jednoho dne, jistě nám přijdou vhod nebankovní půjčky do 24 hodin. Online půjčky bez osobních kontaktů nám pak mohou ušetřit čas a námahu. Půjčka bez doložení příjmu je tady pro ty, kteří nemohou doložit, kolik vydělávají. Více informací na Maxi-půjčky.cz.

Další témata:Kupujeme nemovitost: jak na to?Daň z převodu nemovitosti, daň z nabytí nemovitostiLze zabránit exekuci?SMS půjčky tu jsou i pro ženy na MDSMS půjčka okamžitě a úplně každémuPůjčka do výplaty bez nalížení do registruSMS půjčky pro problémové klientySMS půjčka na účet - první zdarmaNebankovní půjčky kde opravdu půjčí každémuPůjčka před výplatou každému 5000Půjčky bez registruSpotřebitelský úvěrKreditní karty onlinePůjčky se zástavouAmerické hypotéky bez registruOnline žádost o půjčku

© 2016 Půjčka-na-bydlení-ihned.cz - Všechna práva vyhrazena.

Provozovatel stránky neposkytuje spotřebitelské úvěry ani úvěry na bydlení podle zák. č. 257/2016 Sb. a není ani jejich zprostředkovatelem.
Informace na webové stránce slouží čtenářům pouze pro referenci.