Půjčka na rekonstrukci    |    Půjčka na družstevní byt    |    Rekonstrukce bytu    |    Byt v OV vs. družstevní    |    Finanční pojmy

Nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí (téměř) všem

Publikováno 2.11.2015

Získat půjčku u banky je v některých případech nemožné. Stačí mít záznam v registru dlužníků nebo nedostatečný příjem a rázem je žadateli půjčka zapovězena. Naštěstí existuje na finančním trhu řada úvěrových společností s benevolentnějšími podmínkami pro své klienty.

Ty jsou nadějí pro ty, kterým banky půjčit odmítly. Některé nebankovní společnosti opravdu půjčí téměř každému, a pokud někdo hledá "nebankovní půjčky kde opravdu půjčí všem" může se svou žádostí uspět.

Jaké jsou výhody půjčky?

Není nutno, aby žadatel měsíčně vydělával desetitisíce korun. Ocitlo-li se jeho jméno v registru dlužníků kvůli včas nezaplacené splátce nebo složence za telefon, může mu pomoct nebankovní půjčka, kde opravdu půjčí. A překážkou ani není to, když je člověk veden jako uchazeč o zaměstnání nebo když se jedná o ženu na mateřské dovolené, důchodce či studenta. Nečekané výdaje tak již nemusí být noční můrou a nemusí ohrozit finanční pohodu domácnosti.

Půjčka snadno a rychle, ale pozor na rizika

Nebankovní půjčky disponují řadou výhod, mezi něž patří vysoká dostupnost a rychlost vyřízení. Žádost o půjčku se podává online. Stačí mít přístup k počítači a pár minut času, aby žadatel zvládl o půjčku úspěšně požádat. Během okamžiku je formulář vyplněn a krátce po jeho odeslání klient obdrží potvrzení o tom, zda mu byla půjčka schválena. Většinou se jedná o neúčelovou půjčku a člověk může čerpat peníze na cokoliv. Peníze jsou odeslány na bankovní účet žadatele již za několik minut od schválení.

Je však nutno pamatovat na fakt, že dostupnost a rychlost tohoto typu úvěru jsou vyváženy vyššími riziky a vyšší cenou. Je proto nutné vždy zvážit svoji situaci a ujistit se, že budeme mít na řádné a včasné splacení dluhu.
© 2016 Půjčka-na-bydlení-ihned.cz - Všechna práva vyhrazena.

Provozovatel stránky neposkytuje spotřebitelské úvěry ani úvěry na bydlení podle zák. č. 257/2016 Sb. a není ani jejich zprostředkovatelem.
Informace na webové stránce slouží čtenářům pouze pro referenci.