Půjčka na rekonstrukci    |    Půjčka na družstevní byt    |    Rekonstrukce bytu    |    Byt v OV vs. družstevní    |    Finanční pojmy
Pro koho jsou vhodné půjčky bez registru?

Půjčky bez nahlížení do registru

Publikováno 20.5.2016

Být špatným dlužníkem nebo naopak pravidelně a poctivě splácet není vždy jednoznačně odlišná situace. Špatný dlužník je zapsán v registru stejně jako poctivý splácející. Některé registry dlužníků totiž nedělají rozdíly mezi závazky. Kdo nesplácí, má samozřejmě problém s úvěrem, ale paradoxně ho má každý, kdo si někdy půjčil.

Dlužníkem bez rozdílu

Takže zápis v registru bankovních informací znamená, že banka ví o nějakém závazku a samozřejmě jej zohlední při další žádosti o úvěr. Propočítá totiž tabulkově možnosti splácení včetně jiného úvěru. Naopak půjčky bez registru se touto situací nezabývají a půjčit si může každý, aniž by se někdo o registry dlužníků zajímal. Tím se otevírá přístup k finančním prostředkům i těm žadatelům, kteří jsou v dluhových registrech, ale troufají si na další půjčku.

Registr dlužníků není třeba

Půjčky bez registru (SOLUS, NRKI, BRKI) zařídí prostředky podle různých kritérií, ale vždy máte jistotu, že je finanční minulost nezajímá. Banky kalkulují totiž s oficiálními příjmy, ale mnoho lidí má zcela legální prostředky třeba z prodeje akcií, ze zhodnocení majetku nebo od příbuzných. Proto se půjčky bez nahlížení do registru dlužníků také často nezajímají ani o potvrzení ze zaměstnání nebo daňové přiznání. Postačuje jim zjištění osobních údajů a vyplněná online žádost nebo třeba telefonické zavolání.


» Věděli jste, že půjčku je možné získat i bez papírového dokládání příjmů? Některým nebankovním společnostem stačí místo potvrzení od zaměstnavatele doložit výpis z účtu za poslední tři měsíce.


Podmínky půjčky

Nahlížení do dluhových registrů nedává správný přehled o skutečné finanční situaci. Proto se ten, kdo je v registru dlužníků, nemusí bát, že by zůstal bez možnosti půjčky. Peníze nejsou jen obrat na účtu nebo zajištění zaměstnavatelem. Schopnost splácet je daná hlavně ochotou a vyhověním půjčující společnosti, která poskytuje peníze téměř bez finančních dokladů. Půjčka bez registru je moderním nástrojem, který boří mýtus a byrokratickém prověřování. Návratnost půjček a dostatek financí znamená, že se každý může spolehnout na finanční jistotu, která je k životu nezbytná.TIP: Informace o běžných parametrech online bankovní půjčky najdete např. na webu Univerzální-Půjčka.cz.
Půjčky a úvěry – infocentrum:

Pro ženy na MD jsou v na trhu půjček v nabídce půjčky na mateřské. Půjčka na auto ihned nám zase může pomoct při financování koupě našeho vysněného vozu. Chybí-li nám peníze na dovybavení domácnosti, bude se nám pravděpodobně hodit půjčka do 20000 ihned.

Pro ty z nás, kteří mají více půjček a chtějí platit méně a pohodlněji, je tady konsolidace půjček bez ručení. Potřebujeme-li peníze do jednoho dne, jistě nám přijdou vhod nebankovní půjčky do 24 hodin. Online půjčky bez osobních kontaktů nám pak mohou ušetřit čas a námahu - žádost podáte online z domova. Půjčka bez doložení příjmu je tady pro ty, kteří nemohou doložit, kolik vydělávají. Více informací na Maxi-půjčky.cz.

Další témata:Kupujeme nemovitost: jak na to?Daň z převodu nemovitosti, daň z nabytí nemovitostiLze zabránit exekuci?SMS půjčky tu jsou i pro ženy na MDSMS půjčka okamžitě a úplně každémuPůjčka do výplaty bez nalížení do registruSMS půjčky pro problémové klientySMS půjčka na účet - první zdarmaNebankovní půjčky kde opravdu půjčí každémuPůjčka před výplatou každému 5000Půjčky bez registruSpotřebitelský úvěrKreditní karty onlinePůjčky se zástavouAmerické hypotéky bez registruOnline žádost o půjčku

© 2016 Půjčka-na-bydlení-ihned.cz - Všechna práva vyhrazena.

Provozovatel stránky neposkytuje spotřebitelské úvěry ani úvěry na bydlení podle zák. č. 257/2016 Sb. a není ani jejich zprostředkovatelem.
Informace na webové stránce slouží čtenářům pouze pro referenci.