Půjčka na rekonstrukci    |    Půjčka na družstevní byt    |    Rekonstrukce bytu    |    Byt v OV vs. družstevní    |    Finanční pojmy
Upozornění: Obsah této stránky byl publikován dříve a článek nemusí být v souladu s platnou právní úpravou v oblasti spotřebitelských úvěrů.
Je lepší byt v OV nebo DB?

Americké hypotéky bez registru dlužníků

Publikováno 16.5.2013

Máte-li ve svém vlastnictví dům, byt nebo třeba víkendovou chalupu, kterou můžete dát do zástavy, můžete získat velmi výhodnou půjčku na cokoliv s dlouhou dobou splatnosti a velmi výhodnou úrokovou sazbou Jedná se o produkt Americká hypotéka, který je v nabídce jak bankovních tak i nebankovních společností.

Výhodný úrok, dlouhá splatnost

Doba splatnosti u amerických hypoték je podobná, jako je tomu u klasických hypoték – typicky je to 10, 15 nebo 20 let Tím, že se jedná o úvěr zajištěný nemovitostí, může věřitelská společnost nabídnout u tohoto produktu velmi výhodnou úrokovou sazbu – v podstatě srovnatelnou s tím, co je nabízeno u běžných hypoték Kombinací těchto dvou parametrů pak dostáváme velmi nízké měsíční splátky – zpravidla daleko nižší, než tomu bývá u běžných spotřebitelských úvěrů nebo jiných typů půjček.

Doložitelný příjem a registry

Bankovní americké hypotéky (jsou v nabídce například Americká hypotéka České spořitelny nebo Komerční banky) mohou získat žadatelé s doložitelným příjmem a s čistými registry dlužníků Ten, kdo tyto požadavky nesplňuje, nebo mu banka americkou hypotéku z jakýchkoliv důvodů nepřidělila, může požádat o americkou hypotéku bez registru u některé z nebankovních společností, které se na tyto půjčky specializují.

Vyšší úrok u nebankovních hypoték

U nebankovních amerických hypoték se pravidla obejdete bez dokládání příjmů, v některých případech nemusí být problémem ani americká hypotéka bez regsitru Budete ale asi muset počítat s o něco vyšším úrokem, než byste získali u banky.

Pozorně čtěte smlouvu o půjčce

Americká hypotéka je dostupnou půjčkou pro ty, kteří mohou nabídnout nemovitost do zástavy V každém případě je ale nutno si důkladně přečíst podmínky smlouvy, abychom předešli pozdějším případným nepříjemným překvapením.TIP: Informace o běžných parametrech online bankovní půjčky najdete např. na webu Univerzální-Půjčka.cz.
Půjčky a úvěry – infocentrum:

Pro ženy na MD jsou v na trhu půjček v nabídce půjčky na mateřské. Půjčka na auto ihned nám zase může pomoct při financování koupě našeho vysněného vozu. Chybí-li nám peníze na dovybavení domácnosti, bude se nám pravděpodobně hodit půjčka do 20000 ihned.

Pro ty z nás, kteří mají více půjček a chtějí platit méně a pohodlněji, je tady konsolidace půjček bez ručení. Potřebujeme-li peníze do jednoho dne, jistě nám přijdou vhod nebankovní půjčky do 24 hodin. Online půjčky bez osobních kontaktů nám pak mohou ušetřit čas a námahu - žádost podáte online z domova. Půjčka bez doložení příjmu je tady pro ty, kteří nemohou doložit, kolik vydělávají. Více informací na Maxi-půjčky.cz.

Další témata:Kupujeme nemovitost: jak na to?Daň z převodu nemovitosti, daň z nabytí nemovitostiLze zabránit exekuci?SMS půjčky tu jsou i pro ženy na MDSMS půjčka okamžitě a úplně každémuPůjčka do výplaty bez nalížení do registruSMS půjčky pro problémové klientySMS půjčka na účet - první zdarmaNebankovní půjčky kde opravdu půjčí každémuPůjčka před výplatou každému 5000Půjčky bez registruSpotřebitelský úvěrKreditní karty onlinePůjčky se zástavouAmerické hypotéky bez registruOnline žádost o půjčku

© 2016 Půjčka-na-bydlení-ihned.cz - Všechna práva vyhrazena.

Provozovatel stránky neposkytuje spotřebitelské úvěry ani úvěry na bydlení podle zák. č. 257/2016 Sb. a není ani jejich zprostředkovatelem.
Informace na webové stránce slouží čtenářům pouze pro referenci.