Půjčka na rekonstrukci    |    Půjčka na družstevní byt    |    Rekonstrukce bytu    |    Byt v OV vs. družstevní    |    Finanční pojmy
Upozornění: Obsah této stránky byl publikován dříve a článek nemusí být v souladu s platnou právní úpravou v oblasti spotřebitelských úvěrů.
Je lepší byt v OV nebo DB?

SMS půjčka na účet první zdarma

Publikováno 22.7.2014

U SMS půjček jsou snadná dostupnost, minuimum byrokracie a blesková rychlost vyřízení vyváženy poměrně vysokou cenou, kterou za půjčené peníze zákazník zaplatí. Například za půjčené dvě tisícovky na dva týdny běžně zaplatíte několik stokorun. Existuje možnost získat někde tento typ půjčky zdarma - bez poplatků?

Odpověď zní ano - a SMS půjčku na účet - první zdarma - je opravdu možné získat.

Půjčka Ferratum 2000 Kč na 15 dní

Půjčku zdarma například nabízí stálice mezi půjčkami před výplatou - půjčka Ferratum. Pokud požádáte o 2000 Kč na 15 dní, první SMS půjčku na účet zdarma získáte. Při jiné půjčované částce nebo jiné době splatnsoti ovšem již poplatky platíte. O něco flexibilnější je Půjčka 7. Ta má bonus v podobě nulových poplatků připraven pro zákazníky, kteří žádají první půjčku na 7 - 14 dní. A je jedno, zda si půjčují 1000, 2000, 3000 nebo maximální částku 4000 Kč.

Kredito 24 - až 5000 Kč na 30 dní

Ještě dále v pružnosti nabídky jde například Kredito24. Pro částky do 5000 Kč máte půjčku zdarma vždy, nezáleží, zda žádáte splatnost 1 nebo 30 dní. Podobně má nastaveny parametry Zaplo.cz - První zákazník získá půjčku 1000 - 5000 Kč na 1 - 30 dní zdarma.

Půjčka Zaplo.cz

Půjčka Zaplo má poskytnutí prvního úvěru zdarma jako hlavní lákadlo na nové zákazníky, proto se znaží být velmi flexibilní. A to i například ve vztahu k dokládání formalit nebo posuzování záznamů v registrech dlužníků.

Druhá půjčka za poplatek

Budete-li se zdarma získanou SMS půjčkou spokojeni, bude pro Vás asi obtížné odolat a příště si půjčit zase. Musíte už ale pochopitelně počítat s tím, že další půjčky jsou zpoplatněny a půjčené peníze Vás budou něco stát. Poplatek zaplatíte taky v případě, že si splatnost první půjčky zdarma budete chtít prodloužit. Buďte proto obezřetní a snažte se půjčku řádně a včas splatit.


© 2016 Půjčka-na-bydlení-ihned.cz - Všechna práva vyhrazena.

Provozovatel stránky neposkytuje spotřebitelské úvěry ani úvěry na bydlení podle zák. č. 257/2016 Sb. a není ani jejich zprostředkovatelem.
Informace na webové stránce slouží čtenářům pouze pro referenci.