Půjčka na rekonstrukci    |    Půjčka na družstevní byt    |    Rekonstrukce bytu    |    Byt v OV vs. družstevní    |    Finanční pojmy
Upozornění: Obsah této stránky byl publikován dříve a článek nemusí být v souladu s platnou právní úpravou v oblasti spotřebitelských úvěrů.
Je lepší byt v OV nebo DB?

Kvalitní spotřebitelský úvěr

Publikováno 28.9.2014

Chcete si splnit své přání bez spoření? Právě k tomu je pro Vás určen výhodný spotřebitelský úvěr.

Varianta Flexi

Varianta Flexi je vysokým úvěrem určeným jak fyzickým, tak i právnickým osobám vlastnícím nemovitost. Nejvýhodnější úvěr je rychlá půjčka, snadno dostupná a bezpečná půjčka bez skrytých poplatků.

Kontokorentní úvěr

Ocitli jste se ve fázi podnikání, kdy potřebujete zafinancovat provozní potřeby, které jsou spojené s Vaší podnikatelskou činností? Lombardní úvěr je zpravidla krátkodobý úvěr, který je zajištěný zástavou movité věci nebo práva. Jeho maximální objem je limitován tržní cenou zástavy. Toto jsou klasické příklady kvalitní spotřebitelského úvěru, který se v dnešní době mnohonásobně vyplatí.

SOLUS

Hned při zahájení jednání o uzavření smlouvy může tak být zařazen do některého z tzv. pozitivních úvěrových registrů (nejspíš Nebankovní registr klientských informací nebo Pozitivní registr SOLUS), při neplnění smlouvy pak potom i do negativních registrů SOLUS. A protože úvěrové registry nejsou nijak zásadně vázány na spotřebitelské úvěry, může se totéž stát i podnikatelskému subjektu anebo také klientovi, který si pořídil jinou službu s pravidelnými platbami, například paušál u telekomunikačního operátora.TIP: Informace o běžných parametrech online bankovní půjčky najdete např. na webu Univerzální-Půjčka.cz.
Půjčky a úvěry – infocentrum:

Pro ženy na MD jsou v na trhu půjček v nabídce půjčky na mateřské. Půjčka na auto ihned nám zase může pomoct při financování koupě našeho vysněného vozu. Chybí-li nám peníze na dovybavení domácnosti, bude se nám pravděpodobně hodit půjčka do 20000 ihned.

Pro ty z nás, kteří mají více půjček a chtějí platit méně a pohodlněji, je tady konsolidace půjček bez ručení. Potřebujeme-li peníze do jednoho dne, jistě nám přijdou vhod nebankovní půjčky do 24 hodin. Online půjčky bez osobních kontaktů nám pak mohou ušetřit čas a námahu - žádost podáte online z domova. Půjčka bez doložení příjmu je tady pro ty, kteří nemohou doložit, kolik vydělávají. Více informací na Maxi-půjčky.cz.

Další témata:Kupujeme nemovitost: jak na to?Daň z převodu nemovitosti, daň z nabytí nemovitostiLze zabránit exekuci?SMS půjčky tu jsou i pro ženy na MDSMS půjčka okamžitě a úplně každémuPůjčka do výplaty bez nalížení do registruSMS půjčky pro problémové klientySMS půjčka na účet - první zdarmaNebankovní půjčky kde opravdu půjčí každémuPůjčka před výplatou každému 5000Půjčky bez registruSpotřebitelský úvěrKreditní karty onlinePůjčky se zástavouAmerické hypotéky bez registruOnline žádost o půjčku

© 2016 Půjčka-na-bydlení-ihned.cz - Všechna práva vyhrazena.

Provozovatel stránky neposkytuje spotřebitelské úvěry ani úvěry na bydlení podle zák. č. 257/2016 Sb. a není ani jejich zprostředkovatelem.
Informace na webové stránce slouží čtenářům pouze pro referenci.