Půjčka na rekonstrukci    |    Půjčka na družstevní byt    |    Rekonstrukce bytu    |    Byt v OV vs. družstevní    |    Finanční pojmy
Upozornění: Obsah této stránky byl publikován dříve a článek nemusí být v souladu s platnou právní úpravou v oblasti spotřebitelských úvěrů.
Je lepší byt v OV nebo DB?

SMS půjčky pro problémové klienty

Publikováno 2.9.2014

Záznam v registru dlužníků či nedostatek financí? Žádný problém

Pokud se řadíte mezi dlouhou řadu lidí, kteří měli v minulosti problém se splácením dluhu či platbou za objednané služby a octili se tak v registru dlužníků, nemusíte věšet hlavu. Potřebujete-li nutně půjčit peníze a nechce se vám otravovat známé či rodinu, je tu pro vás ještě jedna šance, a to nebankovní půjčka. Seženete tak sice jen několik málo tisíc, ale i to může leckdy hodně pomoci.

SMS půjčka? Rychlý a komfortní způsob získání peněz

Na finančním trhu si můžete vybírat ze široké škály produktů, které slibují možnost půjčit se až dvacet tisíc korun. Jedním z nich je právě tzv. SMS půjčka problémovým klientům. Stačí pouze zaslat SMS zprávu v příslušném tvaru na uvedené telefonní číslo a čekat na schválení, ve výjimečných případech pak zamítnutí vaší žádosti. Pokud bude vaší žádosti vyhověno, během několika málo minut vám společnost posílá peníze na váš účet. Finance tak můžete mít k dispozici ještě týž den.

Dlouhý schvalovací proces? Minulost

Pokud si myslíte, že vás čeká dlouhý schvalovací kolotoč jako v bance, mýlíte se. Nebankovní finanční ústavy v drtivé většině nenahlížejí do registru dlužníků ani nevyžadují doklad o výši příjmů, výpis z bankovního účtu či výplatní pásku. Žádost vyřizují zpravidla během několika málo desítek minut.

Výhody a nevýhody SMS půjčky

Nespornou výhodou je jednoduchost žádosti o úvěr, ke které vám stačí pouze mobilní telefon a možnost poslat SMS. Další výhodou je, že si nebankovní společnosti žadatele neprověřují v registrech dlužníků a nepožadují doklad o příjmu. To se ale nakonec může proměnit v nevýhodu. Pokud žádáte o SMS půjčku (zpravidla se jedná o SMS půjčku do 5000 Kč ), musíte si být jisti, že ji budete schopni včas splatit. V tomto ohledu nám schvalovací procesy bankovních domů trochu pomáhají, jelikož si sama banka ověřuje, zdali budeme schopni úvěr bez problémů splatit. U nebankovního úvěru záleží pouze na klientovi, jak se rozhodne. Pokud se vám dluh nepodaří zaplatit včas, může dojít až k zabavení majetku exekutorem.
Půjčky a úvěry – infocentrum:

Pro ženy na MD jsou v na trhu půjček v nabídce půjčky na mateřské. Půjčka na auto ihned nám zase může pomoct při financování koupě našeho vysněného vozu. Chybí-li nám peníze na dovybavení domácnosti, bude se nám pravděpodobně hodit půjčka do 20000 ihned.

Pro ty z nás, kteří mají více půjček a chtějí platit méně a pohodlněji, je tady konsolidace půjček bez ručení. Potřebujeme-li peníze do jednoho dne, jistě nám přijdou vhod nebankovní půjčky do 24 hodin. Půjčka bez doložení příjmu je tady pro ty, kteří nemohou doložit, kolik vydělávají. Více informací na Maxi-půjčky.cz.

Další témata:Kupujeme nemovitost: jak na to?Daň z převodu nemovitosti, daň z nabytí nemovitostiLze zabránit exekuci?SMS půjčky tu jsou i pro ženy na MDSMS půjčka okamžitě a úplně každémuPůjčka do výplaty bez nalížení do registruSMS půjčky pro problémové klientySMS půjčka na účet - první zdarmaNebankovní půjčky kde opravdu půjčí každémuPůjčka před výplatou každému 5000Půjčky bez registruSpotřebitelský úvěrKreditní karty onlinePůjčky se zástavouAmerické hypotéky bez registruOnline žádost o půjčku

© 2016 Půjčka-na-bydlení-ihned.cz - Všechna práva vyhrazena.

Provozovatel stránky neposkytuje spotřebitelské úvěry ani úvěry na bydlení podle zák. č. 257/2016 Sb. a není ani jejich zprostředkovatelem.
Informace na webové stránce slouží čtenářům pouze pro referenci.