Půjčka na rekonstrukci    |    Půjčka na družstevní byt    |    Rekonstrukce bytu    |    Byt v OV vs. družstevní    |    Finanční pojmy
Upozornění: Obsah této stránky byl publikován dříve a článek nemusí být v souladu s platnou právní úpravou v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Půjčka pro osoby s příjmem, ale se zápisem v registrech

Publikováno 8.1.2014

Půjčka do výplaty bez registru není jen pro sociálně slabé. Kvůli nečekaným výdajům může tuto půjčku potřebovat každý z nás. Když taková situace nastane, proč ji nevyřešit ihned? Přispějte své dceři na svatbu nebo pořádně oslavte narození svého dítěte. S tímto úvěrem si již nemusíte nic odpírat, když výplatní den je ještě daleko.

I pro osoby se záznamem v registru

Kladem této půjčky je zacílení na klienty, jejichž jméno se objevilo v registru dlužníků nebo Solusu. Takové osoby se záznamem v registru by těžko získaly úvěr u banky, a tak půjčka do výplaty bez registru je vhodnou variantou k bankovnímu úvěru.

Jak požádat o půjčku

Při první žádosti společnost vyžaduje registraci a vyplnění online žádosti. Někdy budete vyzváni k naskenování dokladu totožnosti. U dalších žádostí si vystačíte s mobilním telefonem. Jestli se jako zákazník ověříte a půjčky budete splácet včas, je pro Vás připraven věrnostní program, který další úvěry výrazně sleví.

Dodržte splatnost

Jelikož je tato půjčka určena pro žadatele s pravidelným příjmem, odpovídá tomu i doba splatnosti. Částku až do výše několika tisíc korun obvykle splatíte do 30 až 45 dnů z Vaší příští výplaty. Propásnout tento termín se nevyplácí, mnohdy za včasné nesplacení platíte vysoké úroky nebo poplatky z prodlení.

Výhody půjčky

Tato půjčka má více výhod než nevýhod. Řada společností Vám slibuje peníze do 60 minut na účtu od schválení, což se jim daří plnit. Solidní poskytovatelé nepožadují poplatky předem. Akceptovatelnou výjimkou je zaslání 1 Kč na jejich účet za účelem ověření čísla Vašeho účtu. Pokud nežádáte o půjčku od soukromých osob, nepodepisujete žádnou směnku.
Půjčky a úvěry – infocentrum:

Pro ženy na MD jsou v na trhu půjček v nabídce půjčky na mateřské. Půjčka na auto ihned nám zase může pomoct při financování koupě našeho vysněného vozu. Chybí-li nám peníze na dovybavení domácnosti, bude se nám pravděpodobně hodit půjčka do 20000 ihned.

Pro ty z nás, kteří mají více půjček a chtějí platit méně a pohodlněji, je tady konsolidace půjček bez ručení. Potřebujeme-li peníze do jednoho dne, jistě nám přijdou vhod nebankovní půjčky do 24 hodin. Půjčka bez doložení příjmu je tady pro ty, kteří nemohou doložit, kolik vydělávají. Více informací na Maxi-půjčky.cz.

Další témata:Kupujeme nemovitost: jak na to?Daň z převodu nemovitosti, daň z nabytí nemovitostiLze zabránit exekuci?SMS půjčky tu jsou i pro ženy na MDSMS půjčka okamžitě a úplně každémuPůjčka do výplaty bez nalížení do registruSMS půjčky pro problémové klientySMS půjčka na účet - první zdarmaNebankovní půjčky kde opravdu půjčí každémuPůjčka před výplatou každému 5000Půjčky bez registruSpotřebitelský úvěrKreditní karty onlinePůjčky se zástavouAmerické hypotéky bez registruOnline žádost o půjčku

© 2016 Půjčka-na-bydlení-ihned.cz - Všechna práva vyhrazena.

Provozovatel stránky neposkytuje spotřebitelské úvěry ani úvěry na bydlení podle zák. č. 257/2016 Sb. a není ani jejich zprostředkovatelem.
Informace na webové stránce slouží čtenářům pouze pro referenci.