Půjčka na rekonstrukci    |    Půjčka na družstevní byt    |    Rekonstrukce bytu    |    Byt v OV vs. družstevní    |    Finanční pojmy
Upozornění: Obsah této stránky byl publikován dříve a článek nemusí být v souladu s platnou právní úpravou v oblasti spotřebitelských úvěrů.
I na družstevní byt si lze vzít půjčku

Půjčka na družstevní byt

Publikováno 11.2.2013

Chystáte-li se ke koupi družstevního bytu, je třeba si uvědomit, že v tomto případě nekupujete byt, ale práva v družstvu vlastníků. Získat půjčku na družstevní byt je proto o něco složitější než u bytu v osobním vlastnictví, ale možnosti existují.


Bankovní sektor nabízí dva způsoby

Vzhledem k výše uvedenému faktu nenabízí trh s půjčkami v bankovním sektoru tolik možností. Půjčku na družstevní byt můžeme získat dvěma způsoby. Asi nejelegantnější řešení je úvěr ze stavebního spoření.

Předhypoteční úvěr

Další možností je využití předhypotečního úvěru, který ovšem získáme pouze v případě převodu nemovitosti do osobního vlastnictví do jednoho roku, poté získáme klasický hypoteční úvěr.


Půjčky bez nahlížení do registru bývají pro mnohé poslední záchranou

Půjčka na družstevní byt u nebankovní společnosti

Půjčku na družstevní byt můžeme získat také jako nebankovní půjčku. Nebankovní sektor nám nabízí mnohem více možností a také rychlejší vyřízení. V podstatě se zde bude většinou jednat o neúčelovou nebankovní půjčku.

Nebankovní půjčka a úroky

Pokud se ovšem rozhodneme pro toto řešení, musíme počítat s tím, že dostupnost a jednoduchost vyřízení bude vykoupena vyšším úročením, ve výsledku tedy přeplatíme o něco více.

Jak kupovat družstevní byt

Koupě družstevního bytu v sobě může skrývat některé záludnosti a rizika. Abychom předešli případným nepříjemnostem, je dobré řídit se několika zásadami. Podrobnosti najdete v tomto článku.TIP: O výhodách, nevýhodách a rizicích rychlých půjček do 15 000 Kč si můžete přečíst na Maxi-Pujcky.czPůjčky a úvěry – infocentrum:

Nabídka půjček je v dnešní době velice bohatá: Půjčka pro ženy, půjčky na mateřské, půjčka na auto ihned – opravdu každý si najde úvěr, který nejlépe sedne jeho potřebám. Pokud je nutné sehnat peníze opravdu rychle, jsou zde rychlé půjčky do hodiny – jako stvořené pro lidi, co jsou v té nejvyšší nouzi. Pokud navíc potřebují peníze v hotovosti, můžou požádat o rychlou půjčku ihned na ruku.

Bankovní nebo nebankovní půjčka do 20000 ihned zase pomůže vyřešit akutní nedostatek peněz např. na dovolenou. Chce-li si někdo půjčit peníze a nemuset dokazovat svůj příjem, řešením může být půjčka bez doložení příjmu – snadná a dostupná půjčka. Více informací na Maxi-půjčky.cz.

Další témata:Kupujeme nemovitost: jak na to?Daň z převodu nemovitosti, daň z nabytí nemovitostiLze zabránit exekuci?SMS půjčky tu jsou i pro ženy na MDSMS půjčka okamžitě a úplně každémuPůjčka do výplaty bez nalížení do registruSMS půjčky pro problémové klientySMS půjčka na účet - první zdarmaNebankovní půjčky kde opravdu půjčí každémuPůjčka před výplatou každému 5000Půjčky bez registruSpotřebitelský úvěrKreditní karty onlinePůjčky se zástavouAmerické hypotéky bez registruOnline žádost o půjčku

© 2016 Půjčka-na-bydlení-ihned.cz - Všechna práva vyhrazena.

Provozovatel stránky neposkytuje spotřebitelské úvěry ani úvěry na bydlení podle zák. č. 257/2016 Sb. a není ani jejich zprostředkovatelem.
Informace na webové stránce slouží čtenářům pouze pro referenci.