Půjčka na rekonstrukci    |    Půjčka na družstevní byt    |    Rekonstrukce bytu    |    Byt v OV vs. družstevní    |    Finanční pojmy
Upozornění: Obsah této stránky byl publikován dříve a článek nemusí být v souladu s platnou právní úpravou v oblasti spotřebitelských úvěrů.
Je lepší byt v OV nebo DB?

Půjčky bez nahlížení do registru

Publikováno 20.5.2014

Být špatným dlužníkem nebo naopak pravidelně a poctivě splácet není vždy jednoznačně různá situace. Špatný dlužník je zapsán v registru stejně jako poctivý splácející. Některé registry dlužníků totiž nedělají rozdíly mezi závazky. Kdo nesplácí, má samozřejmě problém s úvěrem, ale paradoxně ho má každý, kdo si někdy půjčil.

Dlužníkem bez rozdílu

Takže zápis v registru bankovních informací znamená, že banka ví o nějakém závazku a samozřejmě jej zohlední při další žádosti o úvěr. Propočítá totiž tabulkově možnosti splácení včetně jiného úvěru. Naopak půjčky bez registru se touto situací nezabývají a půjčit si může každý, aniž by se někdo o registry dlužníků zajímal. Tím se otevírá přístup k finančním prostředkům i těm žadatelům, kteří jsou v registrech, ale troufají si na další půjčku.

Registr není třeba

Půjčky bez registru zařídí prostředky podle různých kritérií, ale vždy máte jistotu, že je finanční minulost nezajímá. Banky kalkulují totiž s oficiálními příjmy, ale mnoho lidí má zcela legální prostředky třeba z prodeje akcií, ze zhodnocení majetku nebo od příbuzných. Proto se půjčky bez nahlížení do regsitru dlužníků také často nezajímají ani o potvrzení ze zaměstnání nebo daňové přiznání. Postačuje jim zjištění osobních údajů a vyplněná online žádost nebo třeba telefonické zavolání.

Podmínky půjčky

Nahlížení do registrů nedává správný přehled o skutečné finanční situaci. Proto se ten, kdo je v registru dlužníků, nemusí bát, že by zůstal bez možnosti půjčky. Peníze nejsou jen obrat na účtu nebo zajištění zaměstnavatelem. Schopnost splácet je daná hlavně ochotou a vyhověním půjčující společnosti, která poskytuje peníze téměř bez finančních dokladů. Půjčka bez registru je moderním nástrojem, který boří mýtus a byrokratickém prověřování. Návratnost půjček a dostatek financí znamená, že se každý může spolehnout na finanční jistotu, která je k životu nezbytná.TIP: Informace o běžných parametrech online bankovní půjčky najdete např. na webu Univerzální-Půjčka.cz.
Půjčky a úvěry – infocentrum:

Pro ženy na MD jsou v na trhu půjček v nabídce půjčky na mateřské. Půjčka na auto ihned nám zase může pomoct při financování koupě našeho vysněného vozu. Chybí-li nám peníze na dovybavení domácnosti, bude se nám pravděpodobně hodit půjčka do 20000 ihned.

Pro ty z nás, kteří mají více půjček a chtějí platit méně a pohodlněji, je tady konsolidace půjček bez ručení. Potřebujeme-li peníze do jednoho dne, jistě nám přijdou vhod nebankovní půjčky do 24 hodin. Online půjčky bez osobních kontaktů nám pak mohou ušetřit čas a námahu - žádost podáte online z domova. Půjčka bez doložení příjmu je tady pro ty, kteří nemohou doložit, kolik vydělávají. Více informací na Maxi-půjčky.cz.

Další témata:Lze zabránit exekuci?SMS půjčky tu jsou i pro ženy na MDSMS půjčka okamžitě a úplně každémuPůjčka do výplaty bez nalížení do registruSMS půjčky pro problémové klientySMS půjčka na účet - první zdarmaNebankovní půjčky kde opravdu půjčí každémuPůjčka před výplatou každému 5000Půjčky bez registruSpotřebitelský úvěrKreditní karty onlinePůjčky se zástavouAmerické hypotéky bez registruOnline žádost o půjčku

© 2012 Půjčka-na-bydlení-ihned.cz - Všechna práva vyhrazena.

Provozovatel stránky neposkytuje spotřebitelské úvěry ani úvěry na bydlení podle zák. č. 257/2016 Sb. a není ani jejich zprostředkovatelem.
Informace na webové stránce slouží čtenářům pouze pro referenci.